Brak postów z etykietą blogerka 50+. Pokaż wszystkie posty
Brak postów z etykietą blogerka 50+. Pokaż wszystkie posty
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)
Z Agnieszką miałam już okazję porozmawiać przy okazji wydania jej laickiego opowiadania dla dzieci. Tę „bezbożną rozmowę” możecie przeczytać...